Wola Jabłońska 27

W 2017 roku podjęliśmy decyzję o oddaleniu się od zgiełku miasta i osiedleniu się w bardziej sielankowej okolicy.
Od tej pory ja – Marta zajmuję się domem, zwierzętami, ogrodem, gimnastyką i   naszymi gośćmi. Marek zaś kontynuuje pracę zawodową, a na drugi etat pomaga na gospodarstwie, rozwija swoje umiejętności jako złota rączka, czyli mój osobisty człowiek do wszystkiego.

Pragniemy tworzyć miejsce przyjacielskie i kameralne, takie gdzie można odpocząć i się wyciszyć. Fajne miejsce na rodzinny urlop, małą imprezę czy warsztaty.
Posiadamy mieszkanko do wynajęcia, w którego skład wchodzą duży jasny pokój, z pięknym widokiem, sypialnia, łazienka, oraz antresola do spania. Dodatkowo jest sala zwana siodlarnią, w której prowadzimy warsztaty i podajemy posiłki, o ile nie jemy na dworze lub w domu.
Dom jest wyjątkowy, poniemiecki, drewniany, zbudowany w 1850 roku, pomieszczenia w domu niskie i przytulne, latem chłodne, a zimą cóż, nie chce się odchodzić od kominka. Podwórze zdobią i zacieniają stare drzewa, najbliżej domu kasztan, dalej wiąz, jesion i moja ukochana lipa. Zabudowa w okolicy jest olęderska, więc do najbliższych sąsiadów jest 500 metrów. Poza tym pola uprawne, łąki, nasz przydomowy lasek, do dużego lasu jest około kilometra, a do jeziora w Kuźnicy Zbąskiej 10 km.

Towarzyszą nam konie, 3 psy, stado kotów i kury. Wszystkie towarzyskie, czasami aż za bardzo i przytulaśne, no może poza kurami. Niestety ogranicza nas to w kwestii goszczenia czworonogów, odwiedziny zwierzaków rozpatrujemy indywidualnie, tak żeby było to dla wszystkich bezpieczne i komfortowe.
Najmłodszych zapraszamy na przejażdżki na naszej hucułce Poli.

Gotowanie jest moją pasją, w kuchni czaruję i wypoczywam. To też posiłki są przygotowywane z sercem i zaangażowaniem. Sama robię sery i przetwory, czasem piekę chleb. Mam ogród, z którego sezonowo wykorzystuje warzywa, owoce i zioła.
Serwujemy dania kuchni tradycyjnej, ale w razie potrzeby przygotujemy posiłki wegetariańskie czy bezglutenowe.

Jestem instruktorką gimnastyki słowiańskiej dla kobiet, fantastycznego systemu pracy z ciałem i duchem. Gimnastyka wzmacnia i odpręża, pomaga utrzymywać prostą sylwetkę, otwiera klatkę piersiową i miednicę.

Zapraszam na zajęcia grupowe, indywidualne, oraz warsztaty.

Dane kontaktowe

Właściciel: 
Marta Suchocka
Numer telefonu: 
+ 48 501 619 505
Adres e-mail: 
marta@wolajablonska27.pl

Adres

Wola Jabłońska 27
64-308Wola Jabłońska
woj. wielkopolskiepow. grodziski

Udogodnienia

dostęp do internetu, ekologiczne, parking, pokoje, wyżywienie

Atrakcje

grill, jazda konna, zwierzęta gospodarskie

Inne

Liczba pokoi: 
1
Liczba miejsc: 
do 10

Dane Stowarzyszenia

Stowarzyszenie nie pośredniczy w dokonywaniu rezerwacji. Prosimy kontaktować się bezpośrednio z wybranym obiektem.

Adres siedziby:
ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań

Adres do korespondencji:
ul. Parkowa 1, 64-500 Baborówko

kontakt@agro-turystyka.com.pl

Zobacz nasz katalog

Katalog PDF

Projekt i wykonanie — fenomeno.pl