Skaczący Młyn

Nasz obiekt jest położony w wyjątkowo malowniczej okolicy nad Wartą, można do nas dojechać i dopłynąć od strony Obornik lub Poznania.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy sześć pokoi dwui i trzyosobowych. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor, łazienkę z prysznicem i bajkowy widok z okna. Na miejscu można również skorzystać z bezprzewodowego internetu i bezpłatnego parkingu. W wolnych chwilach, dla relaksu goście mogą łowić ryby z naszych stawów, popływać łódką. Na miejscu wypożyczamy rowery, którymi można dojechać m.in. do Śnieżycowego Jaru oddalonego tylko o 2 km. Okolica zachęca do spędzenia wieczorów przy ognisku nad Wartą. Posiadamy również zadaszone miejsce do grillowania przy samym stawie na 60 osób.

Zachęcamy przede wszystkim do wypoczynku rodziny z dziećmi, na miejscu dzieci mają do dyspozycji trampolinę, plac zabaw, rowerki, gokarty i quady.

Śniadania podajemy w godzinach wybranych przez gości. Nasza kuchnia opiera się głównie na daniach staropolskich. Kolację serwujemy w formie bufetu z domowymi wyrobami i przekąskami.

Do dyspozycji gości wynajmujemy również mieszkanie oddalone o 2 km od restauracji. Ilość miejsc noclegowych - nawet do 15 osób. W mieszkaniu znajduje się duży salon, 3 osobne pokoje, telewizor oraz kuchnia.

Dane kontaktowe

Właściciel: 
Joanna Bartoszek
Numer telefonu: 
501 604 109
500 364 666
Adres e-mail: 
skaczacymlyn@o2.pl

Adres

Mściszewo, ul. Radzimska 15
62-095Murowana Goślina
woj. wielkopolskiepow. poznański

Udogodnienia

dostęp do internetu, pokoje, TV, wyżywienie

Atrakcje

grill, las, plac zabaw, rowery, trampolina, wędkowanie

Inne

Liczba pokoi: 
6
Liczba miejsc: 
11 – 20

Dane Stowarzyszenia

Stowarzyszenie nie pośredniczy w dokonywaniu rezerwacji. Prosimy kontaktować się bezpośrednio z wybranym obiektem.

Adres siedziby:
ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań

Adres do korespondencji:
ul. Parkowa 1, 64-500 Baborówko

kontakt@agro-turystyka.com.pl

Zobacz nasz katalog

Katalog PDF

Projekt i wykonanie — fenomeno.pl