Owocowy Raj nad Zalewem

Położone jest w małej miejscowości Modła Kolonia, niedaleko Konina, tuż nad zalewem, otoczone sadami. Gospodarze do dyspozycji Gości oddają budynek z pięcioma pokojami(dla 13 osób), 3 łazienkami ogólnymi oraz w pełni wyposażona kuchnią i salką. Specjalnością gospodarstwa są zdrowe i pyszne owoce- zarówno te występujące sezonowo na świeżo jak i przerobione w kompoty, dżemy oraz dodatki obiadowe.  Królują tu głównie wiśnie, czereśnie,śliwki i jabłka.

Goście mogą korzystać ze wszystkich atrakcji znajdujących się w Gospodarstwie, a są to m.in. kajaki i łódka, rowery, stół tenisowy, sezonowy basen rozporowy, tężnia w ogrodzie, stół piłkarzyki, chata grillowa i/lub miejsce na ognisko, zadaszony taras. Goście mogą urządzić sobie wieczór panieński/kawalerski, spotkanie przyjaciół czy Sylwestra. Na terenie Gospodarstwa znajduje się stary drewniany domek z czasów II wojny światowej, który początkowo służył Gościom Owocowego Raju aż do momentu wyremontowania innego budynku. Domek urządzony w starym stylu, ze starymi meblami jest perełką wsi-wspomnieniem dawnego stylu życia. Obecnie pełni rolę mini muzeum.

W roku 2011 Gospodarstwo zostało nagrodzone pierwszym miejscem w konkursie na Najlepszy obiekt agroturystyczny na terenie Wielkopolski. W 2012 otrzymało certyfikat Miejsca z klimatem, a w 2014 zdobyło 2 miejsce w konkursie na Kulinarne Rarytasy Wielkopolskiej Agroturystyki. W tym samym roku przystąpiło do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego i pogłębiło przygodę z tradycyjną wielkopolską kuchnią.

Dojazd do Owocowego Raju jest b. prosty ponieważ leży ono u skraju skrzyżowań krajowych tras.

Dane kontaktowe

Właściciel: 
Elżbieta Nowak
Numer telefonu: 
63 2416345
691 776 424
Adres e-mail: 
owocowyraj@poczta.fm

Adres

Modła Kolonia 18a
62-571Stare Miasto
woj. wielkopolskiepow. koniński

Udogodnienia

pokoje, wyżywienie

Atrakcje

kąpielisko, wędkowanie

Inne

Liczba pokoi: 
5
Liczba miejsc: 
11 – 20

Dane Stowarzyszenia

Stowarzyszenie nie pośredniczy w dokonywaniu rezerwacji. Prosimy kontaktować się bezpośrednio z wybranym obiektem.

Adres siedziby:
ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań

Adres do korespondencji:
ul. Parkowa 1, 64-500 Baborówko

kontakt@agro-turystyka.com.pl

Zobacz nasz katalog

Katalog PDF

Projekt i wykonanie — fenomeno.pl