Kwatery u Jana

Dom położony jest przy lesie, z okien widać jezioro. Otoczony jest ogrodzoną działką (wielkość działki ok. 4000m). Bezpośrednio z działki jest dojście do jeziora, ale głównie dla wędkarzy. Mamy w Lubiatówku niestrzeżoną plażę - ok. 500m od kwatery. Natomiast duża strzeżona plaża znajduje się w Dolsku - 2,5km.

Do dyspozycji gości jest lodówka i aneks kuchenny. Posiadamy 4 pokoje 2-osobowe oraz 1 pokój 4-osobowy z tarasem i osobną łazienką.

Jest miejsce na ognisko, przy którym można również zorganizować biesiadę lub spotkanie rodzinne.

W obejściu znajdują się takie zwierzęta jak: owce, kozy, pieski.

Zwierzęta można głaskać jak i uczestniczyć w ich karmieniu. Są one przyjaźnie nastawione do ludzi.

Okolica jest pełna lasów i jezior. W jeziorach znajduje się dużo gatunków ryb (m.in. liny, karasie, karpie, sandacz, szczupak) - jako że wędkuję od dziewiątego roku życia mogę udzielić wszelkich informacji i wskazówek dotyczących zanęt oraz technik połowu w pobliskich jeziorach. Moim hobby jest również obserwacja przyrody - w naszej okolicy występuje wiele gatunków ptaków, takich jak: orzeł bielik, żuraw, bąk. W okolicy jest dużo tras rowerowych nadających się również na wycieczki piesze. Przy deszczowym sierpniu w okolicznych lasach jest zajęcie dla grzybiarzy.

W okolicy zwiedzać można również zabytkowe kościoły: Błażejewo, Dolsk, Lubiń, Gostyń. Zamek w Kórniku znajduje się 30 km od Lubiatówka. W bliższej odległości, około 8km, drogą przez lasy, pola i łąki można dojechać do skansenu filmowego z "Pana Tadeusza" Soplicowo w Cichowie.

Oprócz wędkarstwa i obserwacji przyrody moją pasją jest również gotowanie (przez 20 lat pracowałem jako piekarz). W domu pieczemy chleb oraz wszelkie ciasta drożdżowe. Dla lubiących dobrze zjeść polecamy tradycyjną wielkopolską kuchnię, także w święta.

Organizujemy małe imprezy okolicznościowe, takie jak: chrzciny, roczki, imieniny, komunie.

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla wędkarzy, jak i do wszystkich osób pragnących odpoczynku na wsi od wielkomiejskiego zgiełku.

Dane kontaktowe

Właściciel: 
Anna i Jan Markowscy
Numer telefonu: 
696 321 804
607 156 512

Adres

Lubiatówko 14A
63-140Dolsk
woj. wielkopolskiepow. śremski

Udogodnienia

pokoje, wyżywienie

Atrakcje

kąpielisko, las, wędkowanie, zwierzęta gospodarskie

Inne

Liczba pokoi: 
5
Liczba miejsc: 
11 – 20

Dane Stowarzyszenia

Stowarzyszenie nie pośredniczy w dokonywaniu rezerwacji. Prosimy kontaktować się bezpośrednio z wybranym obiektem.

Adres siedziby:
ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań

Adres do korespondencji:
ul. Parkowa 1, 64-500 Baborówko

kontakt@agro-turystyka.com.pl

Zobacz nasz katalog

Katalog PDF

Projekt i wykonanie — fenomeno.pl