Obiekty — obozy, warsztaty, terapie

Nasz obiekt został nagrodzony w konkursie Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego na najlepszy obiekt agroturystyczny województwa.
2 słoneczka w kategoryzacji Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne"

Baza noclegowa w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych z łazienkami. W lecie prowadzimy naukę jazdy konnej. Dookoła gospodarstwa rozciągają się pola i lasy nadleśnictwa Sarbia. Posiadamy basen, kort tenisowy. Możliwe jest łowienie ryb, zbieranie grzybów i jagód. W okresie zimowym organizujemy kuligi.

W ciszy i spokoju, w kontakcie z przyrodą można posłuchać śpiewu ptaków i świerszczy, poobserwować bociany i zwierzęta leśne. Można wypocząć w ruchu na rowerach, lub podczas spacerów traktami leśnymi, podczas zbierania grzybów i jagód. A także podczas łowienia ryb. Można zwiedzać okolicę jeżdżąc bryczką.

Gospodarstwo położone jest 12 km od Poznania, 2 km od Swarzędza. Posiada dobre połączenie ze stacją PKP oraz komunikacją miejską Poznań Śródka. Dom przeznaczony jest tylko dla gości. Pięć pokoi z łazienkami. Kuchnia tylko dla gości. W gospodarstwie prowadzona jest nauka jazdy konnej. Polecamy również przejażdżki bryczką.

Wieś Słonawy – położona na skraju Puszczy Nadnoteckiej w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Warty. Gospodarstwo Agroturystyczne umożliwia spędzanie weekendów rodzinnych: - wędkowanie, - grillowanie, - organizacja i przyjęcie spływów kajakowych, - gry i zabawy wojenne w naturalnym terenie (paintball).

Gościniec znajduje się w gminie Rokietnica na północny zachód od Poznania, zaledwie 18 km od jego centrum. Do dyspozycji gości jest 12 miejsc noclegowych w 4 pokojach. Kuchnia w pełni wyposażona, a także pokój rekreacyjny oraz czytelnia z bogatym księgozbiorem, internet.

Atrakcyjnie położone wśród lasów i jezior. tylko 30 km od Poznania gospodarstwo zajmuje się głównie hodowlą koni i rekreacją konną. Piękne tereny wypoczynkowe, liczne jeziora. sąsiedztwo Szlaku Piastowskiego i jego zabytków, pobliże drogi pielgrzymkowej do Dąbrówki Kościelnej gwarantują pełny wypoczynek.

Gospodarstwo położone jest na uboczu wsi, gwarantuje ciszę i spokój. W pobliżu sieć czystych jezior i kompleksów leśnych. Do dyspozycji gości 5 pokoi z 3 łazienkami z 13 miejscami noclegowymi. Możliwość całodziennego wyżywienia. Główną atrakcją są konie. Jazdy na padoku i w terenie odbywają się pod okiem instruktora. Są również inne zwierzęta.

Zespół pałacowo-parkowy położony jest nad czystym Jeziorem Witosławskim w parku o powierzchni 6 hektarów z bogatym starodrzewiem. Dysponujemy pokojami 1,2,3 osobowymi z łazienkami. W oparciu o własną pasiekę i produkty z niej pozyskiwane działa tutaj Ośrodek Apifitoterapii, także dla osób niepełnosprawnych.

Dane kontaktowe

Adres siedziby:
ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań

Adres do korespondencji:
ul. Parkowa 1, 64-500 Baborówko

kontakt@agro-turystyka.com.pl

Zobacz nasz katalog

Katalog PDF

Projekt i wykonanie — fenomeno.pl