Eko Ranczo

Zapraszamy do naszego Gospodarstwa EKO-RANCZO w Radwankach. Dla gości oferujemy dwa obiekty:

- wolnostojący komfortowo wyposażony drewniany dom z bali kryty strzechą  w którym znajduje się czternaście miejsc noclegowych : 3 pokoje, 2 łazienki oraz  sala kominkowa z aneksem kuchennym. Do budynku przylega duży drewniany taras i patio. Pokoje ogrzewane, wyposażone w TV SAT oraz Internet. Kuchnia w pełni wyposażona. Na terenie zielonym wokół domu przeznaczonym wyłącznie dla gości znajduje się wiata grillowa oraz namiot-świetlica  dla 30 osób. Ponadto  miejsce na ognisko z dużym metalowym grillem ogniskowym, boisko do zabaw i gry w piłkę  oraz  staw  z dużym pomostem pływającym  na wędkowanie. 

- salę bankietową w stylu country  urządzoną w "Eko-stajni" dla organizowania imprez okolicznościowych od 10-50 osób z możliwością noclegu dla 16 osób w dwóch pokojach i antresoli. Eko-stajnia jest drewnianym budynkiem mieszkalnym całorocznym wolnostojącym z osobnym wjazdem zaadoptowanym po starej stajni dla koni. Sala bankietowa jest klimatyzowana, posiada aneks kuchenny, wydzielone pomieszczenie na mycie naczyń, szatnie oraz toalety. Na bardzo dużym ogrodzonym terenie zielonym przy eko-stajni znajduje się boisko sportowe, plac zabaw, zadaszona wiata grilowa oraz staw ogrodzony płotkiem.

Gospodarstwo nasze posiada certyfikat ekologiczny PL-EKO-07-05753. Prowadzimy  :

ekologiczną hodowle ginących ras zwierząt (polska krowa czerwona) oraz  drobiu  : gęś polska owsiana, perliczka,indyk oraz kura zielononóżka. Nasze łąki i pastwiska objęte są programem ochrony zagrożonych gatunków ptaków i siedlisk przyrodniczych (gniazdują: czajka, zięba, kszyk, dymówka) oraz na wyspie: żuraw i czapla. Dzikie karpie , liny i amury pływają w  stawach na terenie Gospodarstwa. Zabraniamy słuchania głośnej muzyki poza domem. Leśne usytuowanie naszego terenu, spokój, cisza i bliskość natury czynią go atrakcyjnym dla aktywnego wypoczynku, konnych przejażdżek w lesie, zbierania ziół i grzybów oraz obserwowania dziko żyjących ptaków i zwierząt. Chętnie sprzedajemy produkty ekologiczne z naszego Gospodarstwa tj. wołowinę, cielęcinę, perliczkę, indyka, gęś oraz jaja kury zielononóżki .   Najbliższy sklep we wsi Radwanki oddalony jest o ok. 1.5 km. , natomiast jezioro w Margoninie oddalone jest  3 km. od naszego Gospodarstwa a tam plaża, waterpark (wyciąg do nart wodnych) oraz kompleks zjeżdżalni wodnych , puby, restauracje itp. Można przywieźć konia, psa, kota i innego ulubieńca. Gospodarstwo nasze posiada  wspaniałe warunki na zorganizowanie imprez okolicznościowych, imienin, zjazdu rodzinnego lub pikniku koleżeńskiego połączonego ze zwiedzaniem okolicy konną bryczka i biesiadą przy ognisku. Zapraszamy na naszą stronę internetową : www.eko-ranczo.pl.

Dane kontaktowe

Właściciel: 
Piotr Stasiak, Małgorzata Kin
Numer telefonu: 
609 074 949
605 666 049
Adres e-mail: 
biuro@eko-ranczo.pl

Adres

Radwanki 24
64-832Radwanki
woj. wielkopolskiepow. chodzieski

Udogodnienia

camping, domki, dostęp do internetu, ekologiczne, parking, pobyt ze zwierzętami, pokoje, TV

Atrakcje

boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, grill, jazda konna, kąpielisko, las, plac zabaw, wędkowanie, zielona szkoła, zwierzęta gospodarskie

Inne

Liczba pokoi: 
5
Liczba miejsc: 
21 – 30

Dane Stowarzyszenia

Stowarzyszenie nie pośredniczy w dokonywaniu rezerwacji. Prosimy kontaktować się bezpośrednio z wybranym obiektem.

Adres siedziby:
ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań

Adres do korespondencji:
ul. Parkowa 1, 64-500 Baborówko

kontakt@agro-turystyka.com.pl

Zobacz nasz katalog

Katalog PDF

Projekt i wykonanie — fenomeno.pl