Chata Miłkowska

Miejsce wprost stworzone dla dzieci, które kochają zwierzątka. Położone wśród pól i lasów Puszczy Noteckiej, z dala od szosy i zabudowań. Mieszkają tu: króliki, kozy,  konie, kaczki i kury. Dzieci zapraszane są do udziału w karmieniu zwierząt, dojeniu kóz, szukaniu jajek, spacerach z kozami.

Najodważniejszym maluchom proponujemy przejażdżki na koniu. W sezonie letnim organizujemy wspólne ogniska, szukamy skarbów, gubimy się w labiryncie zbożowym, bawimy się na placu zabaw.

Rodzice nie muszą się martwic o łóżeczka, wanienki, nakładki na toaletę, krzesełka do karmienia, zabawki, książeczki, gry planszowe, piłki, rakietki do badmingtona.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych na schodach zostały zamontowane bramki, a gniazdka w salonie zabezpieczone (gniazda w pokojach gościnnych zabezpieczamy na życzenie). Ponadto w oknach zamontowaliśmy moskitiery, które nie pozwolą owadom na zakłócanie snu dziecka.

Serwujemy domowe posiłki. Niejadkom, którym trudno zmieścić cały obiad na raz proponujemy wcześniejsze podanie zupy. Menu wzbogacają kozie sery własnej produkcji.

Wynajmujemy 4 wygodne pokoje 2-3 osobowe, 2 dwupokojowe apartamenty rodzinne (każdy dla 4 osób) oraz samodzielny domek. Do dyspozycji gości jest przestronny salon z kominkiem i kącikiem zabaw dla dzieci, kuchnia, parking i duży teren zielony wokół domu z placem zabaw, grillem, miejscem na ognisko, leżakami i meblami ogrodowymi. Można wypożyczyć rower i spróbować swoich sił w siodle.

W odległości 5 km od CHATY MIŁKOWSKIEJ znajduje się jezioro z piaszczystą plażą i placem zabaw, na którym Państwa pociechy z pewnością nie będą się nudzić. Bardziej wymagającym małym turystom polecamy spływy kajakowe Drawą i Notecią.

Warto odwiedzić wiatrak – koźlak, zagrodę dzików, wilczy park i hodowlę konika polskiego, a także przemierzyć malownicze wzgórza Szwajcarii Czarnkowskiej.

W 2015 roku nasz obiekt został uznany za najlepsze gospodarstwo agroturystyczne zdobywając pierwszą nagrodę w organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego konkursie na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce.

 

Zapraszamy!

Dane kontaktowe

Właściciel: 
Paulina Czubaszewska
Numer telefonu: 
604 550 195
Adres e-mail: 
milkowo@o2.pl

Adres

Miłkowo 61D
64-720Lubasz
woj. wielkopolskiepow. czarnkowsko-trzcianecki

Udogodnienia

domki, dostęp do internetu, parking, pokoje, TV, wyżywienie

Atrakcje

boisko do siatkówki, grill, jazda konna, las, plac zabaw, rowery, zwierzęta gospodarskie

Inne

Liczba pokoi: 
7
Liczba miejsc: 
21 – 30

Dane Stowarzyszenia

Stowarzyszenie nie pośredniczy w dokonywaniu rezerwacji. Prosimy kontaktować się bezpośrednio z wybranym obiektem.

Adres siedziby:
ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań

Adres do korespondencji:
ul. Parkowa 1, 64-500 Baborówko

kontakt@agro-turystyka.com.pl

Zobacz nasz katalog

Katalog PDF

Projekt i wykonanie — fenomeno.pl