Obiekty — las

Agroturystyka Camping "Brokowo" położone jest w centrum puszczy noteckiej na 12ha łące wśród lasów i nad rzeką. Cisza i spokój oraz rodzinna atmosfera to nasze motto. Zapraszamy na naszą stronę www.brokowo.pl.

Gospodarstwo leży nad Wartą, na skraju Puszczy Noteckiej, w której drzewostanie dominują bory sosnowe, a krajobraz urozmaicają wały wydm, któ®e tworzą labirynty dolin i pagórków. Lasy są zasobne w grzyby. Zbierać tu można prawdziwki, kozaki, podgrzybki, a także kanie. Na miejscu jest suszarnia grzybów.

Gospodarstwo jest położone na terenie atrakcyjnego turystycznie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Dla naszych gości przygotowaliśmy 4 pokoje dla 10 osób z 2 łazienkami, kuchnią i pokojem dziennym. Na miejscu las i jezioro z możliwością wędkowania i przygotowania ryb na różne sposoby /np. wędzenie/. Miejsce na ognisko i grilla.

Miejsce wprost stworzone dla dzieci! Położone wśród pól i lasów Puszczy Noteckiej, z dala od szosy i zabudowań. Mieszkają tu zwierzęta: króliki, kozy, owce, konie i psy. Dzieci zapraszane są do udziału w karmieniu zwierząt, dojeniu kóz, wyprawach po koniczynę.

Mówią, że czas nie stoi w miejscu... Nie wierzcie w to! Istnieją takie miejsca, gdzie czas się zatrzymał…. Można się o tym łatwo przekonać - wystarczy przyjechać do naszej chaty!

Nasz obiekt został nagrodzony w konkursie Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego na najlepszy obiekt agroturystyczny województwa.
2 słoneczka w kategoryzacji Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne"

3 niezależne, całoroczne domki z aneksami kuchennymi w pełni wyposażone, 20 miejsc noclegowych, kort tenisowy, tenis stołowy, łódka, rowery, plac zabaw, boisko do piłki nożnej i siatkówki, miejsca na ogniska, grille, sad. Malownicze położenie na skraju Puszczy Noteckiej z dala od zabudowań, blisko rzeki Warty. Jezioro (400m) i inne.

Zabytkowy zespół parkowo - dworski leży na obrzeżu Puszczy Noteckiej. Nasze Gospodarstwo zostało skategoryzowane przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej. Działa już 12 lat. Zostało nagrodzone wieloma dyplomami i wyróżnieniami. Oferujemy wypoczynek zarówno dla gości indywidualnych jak i pobyty grupowe.

Dworek nad Drawą położony jest  około  100 km od Poznania około 70 km od Piły i Gorzowa Wielkopolskiego oraz około 450 km od Warszawy.

Gospodarstwo położone w obrębie Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. Atrakcyjne tereny spacerowe z licznymi starymi dębami w dolinie Warty. Możliwość zorganizowania ogniska oraz grillowania. Na gości czekają 3 pokoje (12 miejsc noclegowych) oraz w ogrodzie miejsce do wypoczynku.

W niedużej spokojnej wsi, w pobliżu Puszczy Noteckiej, na gości czeka samodzielny domek z 12 miejscami noclegowymi, pokojem z kominkiem, kuchnią, aneksem jadalnym i trzema łazienkami. Oferujemy całoroczne noclegi. Organizujemy imprezy sylwestrowe, spotkania okolicznościowe. W pobliżu znajdują się lasy bukowe, rezerwaty przyrody, pałace, muzea.

Gospodarstwo położone jest nad jeziorem Kłeckim, które ma długość 11 km, otoczone lasami jest atrakcyjnym miejscem dla osób ceniących ciszę, spokój, kontakt z naturą i aktywny wypoczynek. Cały teren ogrodzony, duża przestrzeń, sad, miejsce na grę w piłkę, grill, ognisko, parking, miejsce na rozstawienie namiotów, przyczep campingowych.

Baza noclegowa w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych z łazienkami. W lecie prowadzimy naukę jazdy konnej. Dookoła gospodarstwa rozciągają się pola i lasy nadleśnictwa Sarbia. Posiadamy basen, kort tenisowy. Możliwe jest łowienie ryb, zbieranie grzybów i jagód. W okresie zimowym organizujemy kuligi.

W spokojnej wiejskiej okolicy, w pobliżu lasów i malowniczych jezior czeka gościnne gospodarstwo rolne. Zajmujemy się hodowlą koni i uprawą roślin. W gospodarstwie znajdują się konie, króliki, kury, perliczki, gołębie, koty i psy. Do dyspozycji gości są 3 pokoje dla ok. 9 osób, 3 łazienki, jadalnia, aneks kuchenny, zadaszony balkon.

Zapraszamy Państwa do malowniczo położonej stadniny koni oraz gospodarstwa agroturystycznego „Leśna Podkowa” piękny rozległy teren przylegający do lasu nad rzeką Bukówka skłania do wypoczynku o każdej porze. Mieścimy się w północno – zachodniej części Wielkopolski, na pograniczu Pojezierza Wałeckiego i Pradoliny Noteckiej.

W ciszy i spokoju, w kontakcie z przyrodą można posłuchać śpiewu ptaków i świerszczy, poobserwować bociany i zwierzęta leśne. Można wypocząć w ruchu na rowerach, lub podczas spacerów traktami leśnymi, podczas zbierania grzybów i jagód. A także podczas łowienia ryb. Można zwiedzać okolicę jeżdżąc bryczką.

Gospodarstwo położone jest w północno- wschodniej części Niziny Wielkopolskiej. Dysponuje pięcioma dwuosobowymi pokojami z aneksami kuchennymi i łazienkami oraz 1 przyczepą campingową trzyosobową. Atrakcje :paintball, waterball , cymbergaj, sauna, grill, ognisko. Możliwość korzystania z samochodu terenowego. Okoliczne lasy są zasobne w grzyby.

Domek z trzema dwuosobowymi pokojami stoi w ogrodzie. Jest osobna łazienka i kuchnia, posiłki podawane są zgodnie z Państwa życzeniem. Zaraz przy domu znajduje się staw rybny, w którym można wędkować. Nieopodal wzywa dzika przyroda: lasy i jeziora, które wraz z niewielkimi wzniesieniami morenowymi tworzą malownicze krajobrazy.

Gospodarstwo Agroturystyczne położone 7 kilometrów od Wrześni (gmina Nekla) oferuje pokoje: 2, 3, 4 osobowe dla 9 osób, ogólnodostępna kuchnia, łazienka, ogrodzony parking, dostęp do TV, Internetu. Możliwe całodzienne wyżywienie. Gospodarstwo położone jest na końcu wsi, blisko lasów, stawów, ścieżek rowerowych.

Wieś Słonawy – położona na skraju Puszczy Nadnoteckiej w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Warty. Gospodarstwo Agroturystyczne umożliwia spędzanie weekendów rodzinnych: - wędkowanie, - grillowanie, - organizacja i przyjęcie spływów kajakowych, - gry i zabawy wojenne w naturalnym terenie (paintball).

Strony

Dane kontaktowe

Adres siedziby:
ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań

Adres do korespondencji:
ul. Parkowa 1, 64-500 Baborówko

kontakt@agro-turystyka.com.pl

Zobacz nasz katalog

Katalog PDF

Projekt i wykonanie — fenomeno.pl