Obiekty — kąpielisko

Agroturystyka Camping "Brokowo" położone jest w centrum puszczy noteckiej na 12ha łące wśród lasów i nad rzeką. Cisza i spokój oraz rodzinna atmosfera to nasze motto. Zapraszamy na naszą stronę www.brokowo.pl.

Gospodarstwo jest położone na terenie atrakcyjnego turystycznie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Dla naszych gości przygotowaliśmy 4 pokoje dla 10 osób z 2 łazienkami, kuchnią i pokojem dziennym. Na miejscu las i jezioro z możliwością wędkowania i przygotowania ryb na różne sposoby /np. wędzenie/. Miejsce na ognisko i grilla.

Nasz obiekt został nagrodzony w konkursie Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego na najlepszy obiekt agroturystyczny województwa.
2 słoneczka w kategoryzacji Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne"

W starym włościańskim domu z ok. 1850 r czekają na gości (12 osób) trzy mieszkania wakacyjne - każde z osobnym wejściem i łazienką oraz wspólna duża kuchnia - jadalnia, salon z kominkiem i TV. Niezwykle przestrzenne gospodarstwo położone na brzegu jeziora Popielewskiego. Wspaniały teren dla wędkarzy i miłośników sportów wodnych.

3 niezależne, całoroczne domki z aneksami kuchennymi w pełni wyposażone, 20 miejsc noclegowych, kort tenisowy, tenis stołowy, łódka, rowery, plac zabaw, boisko do piłki nożnej i siatkówki, miejsca na ogniska, grille, sad. Malownicze położenie na skraju Puszczy Noteckiej z dala od zabudowań, blisko rzeki Warty. Jezioro (400m) i inne.

Zapraszamy do naszego Gospodarstwa EKO-RANCZO w Radwankach. Dla gości oferujemy wolnostojący komfortowo wyposażony drewniany dom z bali kryty strzechą. W domu znajduje się czternaście miejsc noclegowych : 3 pokoje, 3 łazienki, sala kominkowa z aneksem kuchennym. Do budynku przylega duży drewniany taras i patio.

Gospodarstwo położone jest nad jeziorem Kłeckim, które ma długość 11 km, otoczone lasami jest atrakcyjnym miejscem dla osób ceniących ciszę, spokój, kontakt z naturą i aktywny wypoczynek. Cały teren ogrodzony, duża przestrzeń, sad, miejsce na grę w piłkę, grill, ognisko, parking, miejsce na rozstawienie namiotów, przyczep campingowych.

Romantyczna wiejska posiadłość nad rzeką Wełną, na skraju Puszczy Noteckiej . Tarasy widokowe, stawy rybne z wyspą do wędkowania, rozległy park, biesiadnik z kominkiem, grille, plac zabaw, kąpielisko oraz parking .

Baza noclegowa w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych z łazienkami. W lecie prowadzimy naukę jazdy konnej. Dookoła gospodarstwa rozciągają się pola i lasy nadleśnictwa Sarbia. Posiadamy basen, kort tenisowy. Możliwe jest łowienie ryb, zbieranie grzybów i jagód. W okresie zimowym organizujemy kuligi.

W spokojnej wiejskiej okolicy, w pobliżu lasów i malowniczych jezior czeka gościnne gospodarstwo rolne. Zajmujemy się hodowlą koni i uprawą roślin. W gospodarstwie znajdują się konie, króliki, kury, perliczki, gołębie, koty i psy. Do dyspozycji gości są 3 pokoje dla ok. 9 osób, 3 łazienki, jadalnia, aneks kuchenny, zadaszony balkon.

Gospodarstwo położone jest w północno- wschodniej części Niziny Wielkopolskiej. Dysponuje pięcioma dwuosobowymi pokojami z aneksami kuchennymi i łazienkami oraz 1 przyczepą campingową trzyosobową. Atrakcje :paintball, waterball , cymbergaj, sauna, grill, ognisko. Możliwość korzystania z samochodu terenowego. Okoliczne lasy są zasobne w grzyby.

Domek z trzema dwuosobowymi pokojami stoi w ogrodzie. Jest osobna łazienka i kuchnia, posiłki podawane są zgodnie z Państwa życzeniem. Zaraz przy domu znajduje się staw rybny, w którym można wędkować. Nieopodal wzywa dzika przyroda: lasy i jeziora, które wraz z niewielkimi wzniesieniami morenowymi tworzą malownicze krajobrazy.

Doskonałe warunki do kąpieli, plażowania i wędkowania. Na jeziorze pomost. W pobliżu las. Do dyspozycji gości 4 pokoje, każdy z wyposażonym aneksem kuchennymi łazienką. Murowany grill i miejsce na ognisko. Ławki, piaskownica, huśtawki. Wypożyczamy łodzie. rowery wodne i terenowe. Jazda konna. Jest parking, pole namiotowe.

Nasze gospodarstwo leży wśród lasów i pól, oddalone od zgiełku i cywilizacji. Dysponujemy pokojami 2 i 3 osobowymi. Dla gości przeznaczony jest aneks kuchenno – wypoczynkowy, duża altana ogrodowa, grill, ognisko oraz sala biesiadno – konferencyjna dla ok. 50 osób z własnym zapleczem kuchennym i kominkiem.

Dom położony jest przy lesie, z okien widać jezioro. Otoczony jest ogrodzoną działką (wielkość działki ok. 4000m). Bezpośrednio z działki jest dojście do jeziora, ale głównie dla wędkarzy. Mamy w Lubiatówku niestrzeżoną plażę - ok. 500m od kwatery. Natomiast duża strzeżona plaża znajduje się w Dolsku - 2,5km.

Zabudowania stoją na tle ściany drzew, rozpoczynających w tym miejscu Puszczę Notecką. Proponujemy dania z naszej domowej kuchni. Można korzystać z naszych koni dla rekreacji. Państwa dzieci mogą bawić się na specjalnie dla nich przygotowanym placu zabaw.

Zapraszamy gości na wypoczynek. Czeka na Was pokój z aneksem kuchennym, łazienką, RTV i internetem dla 6 osób. Oferujemy również osobny teren na odpoczynek na świeżym powietrzu, wraz z bezpiecznym miejscem parkingowym oraz miejscem na grill lub ognisko.

Firma Rodzinna RTM Sp. z o.o. została powołana 13 marca 2009 roku. Głównym jej celem było podjęcie szeregu działań inwestycyjnych polegających na rewitalizacji zabytkowego zespołu pofolwarcznego w Prusimiu, tworząc w nim kompleks turystyczny, który ostatecznie uzyskał nazwę zastrzeżoną OLANDIA.

Zespół pałacowo-parkowy położony jest nad czystym Jeziorem Witosławskim w parku o powierzchni 6 hektarów z bogatym starodrzewiem. Dysponujemy pokojami 1,2,3 osobowymi z łazienkami. W oparciu o własną pasiekę i produkty z niej pozyskiwane działa tutaj Ośrodek Apifitoterapii, także dla osób niepełnosprawnych.

Położone jest w małej miejscowości Modła Kolonia, niedaleko Konina, tuż nad zalewem, otoczone sadami. Gospodarze do dyspozycji Gości oddają budynek z pięcioma pokojami(dla 13 osób), 3 łazienkami ogólnymi oraz w pełni wyposażona kuchnią i salką.

Strony

Dane kontaktowe

Adres siedziby:
ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań

Adres do korespondencji:
ul. Parkowa 1, 64-500 Baborówko

kontakt@agro-turystyka.com.pl

Zobacz nasz katalog

Katalog PDF

Projekt i wykonanie — fenomeno.pl