Obiekty — jazda konna

Gospodarstwo leży nad Wartą, na skraju Puszczy Noteckiej, w której drzewostanie dominują bory sosnowe, a krajobraz urozmaicają wały wydm, któ®e tworzą labirynty dolin i pagórków. Lasy są zasobne w grzyby. Zbierać tu można prawdziwki, kozaki, podgrzybki, a także kanie. Na miejscu jest suszarnia grzybów.

Miejsce wprost stworzone dla dzieci! Położone wśród pól i lasów Puszczy Noteckiej, z dala od szosy i zabudowań. Mieszkają tu zwierzęta: króliki, kozy, owce, konie i psy. Dzieci zapraszane są do udziału w karmieniu zwierząt, dojeniu kóz, wyprawach po koniczynę.

Nasz obiekt został nagrodzony w konkursie Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego na najlepszy obiekt agroturystyczny województwa.
2 słoneczka w kategoryzacji Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne"

W starym włościańskim domu z ok. 1850 r czekają na gości (12 osób) trzy mieszkania wakacyjne - każde z osobnym wejściem i łazienką oraz wspólna duża kuchnia - jadalnia, salon z kominkiem i TV. Niezwykle przestrzenne gospodarstwo położone na brzegu jeziora Popielewskiego. Wspaniały teren dla wędkarzy i miłośników sportów wodnych.

Zabytkowy zespół parkowo - dworski leży na obrzeżu Puszczy Noteckiej. Nasze Gospodarstwo zostało skategoryzowane przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej. Działa już 12 lat. Zostało nagrodzone wieloma dyplomami i wyróżnieniami. Oferujemy wypoczynek zarówno dla gości indywidualnych jak i pobyty grupowe.

Dworek nad Drawą położony jest  około  100 km od Poznania około 70 km od Piły i Gorzowa Wielkopolskiego oraz około 450 km od Warszawy.

Nowy Gościniec GRYSZCZENIÓWKA położony jest blisko trasy nr 11 Poznań- Piła- Koszalin. Do dyspozycji gości komfortowe oraz stylowe pokoje z łazienkami i TV. Restauracja - tradycyjna wiejska kuchnia /specjalność – pierogi/.

Baza noclegowa w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych z łazienkami. W lecie prowadzimy naukę jazdy konnej. Dookoła gospodarstwa rozciągają się pola i lasy nadleśnictwa Sarbia. Posiadamy basen, kort tenisowy. Możliwe jest łowienie ryb, zbieranie grzybów i jagód. W okresie zimowym organizujemy kuligi.

W spokojnej wiejskiej okolicy, w pobliżu lasów i malowniczych jezior czeka gościnne gospodarstwo rolne. Zajmujemy się hodowlą koni i uprawą roślin. W gospodarstwie znajdują się konie, króliki, kury, perliczki, gołębie, koty i psy. Do dyspozycji gości są 3 pokoje dla ok. 9 osób, 3 łazienki, jadalnia, aneks kuchenny, zadaszony balkon.

Zapraszamy Państwa do malowniczo położonej stadniny koni oraz gospodarstwa agroturystycznego „Leśna Podkowa” piękny rozległy teren przylegający do lasu nad rzeką Bukówka skłania do wypoczynku o każdej porze. Mieścimy się w północno – zachodniej części Wielkopolski, na pograniczu Pojezierza Wałeckiego i Pradoliny Noteckiej.

Gospodarstwo położone jest w północno- wschodniej części Niziny Wielkopolskiej. Dysponuje pięcioma dwuosobowymi pokojami z aneksami kuchennymi i łazienkami oraz 1 przyczepą campingową trzyosobową. Atrakcje :paintball, waterball , cymbergaj, sauna, grill, ognisko. Możliwość korzystania z samochodu terenowego. Okoliczne lasy są zasobne w grzyby.

Gospodarstwo położone jest 12 km od Poznania, 2 km od Swarzędza. Posiada dobre połączenie ze stacją PKP oraz komunikacją miejską Poznań Śródka. Dom przeznaczony jest tylko dla gości. Pięć pokoi z łazienkami. Kuchnia tylko dla gości. W gospodarstwie prowadzona jest nauka jazdy konnej. Polecamy również przejażdżki bryczką.

Doskonałe warunki do kąpieli, plażowania i wędkowania. Na jeziorze pomost. W pobliżu las. Do dyspozycji gości 4 pokoje, każdy z wyposażonym aneksem kuchennymi łazienką. Murowany grill i miejsce na ognisko. Ławki, piaskownica, huśtawki. Wypożyczamy łodzie. rowery wodne i terenowe. Jazda konna. Jest parking, pole namiotowe.

Gospodarstwo położone przy trasie Gniezno - Czerniejewo - Kostrzyn Wlkp. w bardzo malowniczym parku. Otoczone jest lasem. Oferujemy 5 pokoi 4 osobowych z aneksem kuchennym i łazienką. Atrakcją są przejażdżki bryczkami, jazda konna (duży koń oraz kuc dla dzieci), potrawy z grilla, a także łowienie ryb. Posiadamy pensjonat dla koni.

Tu naprawdę jest na wsi i w lesie!

"Jędrusiowa Chata" to duży, stary, wiejski dom z początku XIX w., położony w rozległym 4 ha ogrodzie, na skraju malutkiej wsi, pod lasem.

Atrakcyjnie położone wśród lasów i jezior. tylko 30 km od Poznania gospodarstwo zajmuje się głównie hodowlą koni i rekreacją konną. Piękne tereny wypoczynkowe, liczne jeziora. sąsiedztwo Szlaku Piastowskiego i jego zabytków, pobliże drogi pielgrzymkowej do Dąbrówki Kościelnej gwarantują pełny wypoczynek.

Gospodarstwo położone jest na uboczu wsi, gwarantuje ciszę i spokój. W pobliżu sieć czystych jezior i kompleksów leśnych. Do dyspozycji gości 5 pokoi z 3 łazienkami z 13 miejscami noclegowymi. Możliwość całodziennego wyżywienia. Główną atrakcją są konie. Jazdy na padoku i w terenie odbywają się pod okiem instruktora. Są również inne zwierzęta.

Zabudowania stoją na tle ściany drzew, rozpoczynających w tym miejscu Puszczę Notecką. Proponujemy dania z naszej domowej kuchni. Można korzystać z naszych koni dla rekreacji. Państwa dzieci mogą bawić się na specjalnie dla nich przygotowanym placu zabaw.

Zespół pałacowo-parkowy położony jest nad czystym Jeziorem Witosławskim w parku o powierzchni 6 hektarów z bogatym starodrzewiem. Dysponujemy pokojami 1,2,3 osobowymi z łazienkami. W oparciu o własną pasiekę i produkty z niej pozyskiwane działa tutaj Ośrodek Apifitoterapii, także dla osób niepełnosprawnych.

W pałacu z końca XIX wieku mieszczą się przestronne apartamenty jedno- i dwuosobowe z łazienkami. Posiłki są podawane na indywidualne zamówienia. Otaczający park z przepięknym drzewostanem zapewnia gościom spokój oraz możliwość obcowania z naturą. W oficynie pałacowej oraz w zabudowaniach folwarcznych są pokoje dla 10-14 osób.

Strony

Dane kontaktowe

Adres siedziby:
ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań

Adres do korespondencji:
ul. Parkowa 1, 64-500 Baborówko

kontakt@agro-turystyka.com.pl

Zobacz nasz katalog

Katalog PDF

Projekt i wykonanie — fenomeno.pl